ورود به سایت

» » اولین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی

اولین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی

در تاریخ : 08.09.97
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 54
چاپ مطلب
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت

اولین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته شطرنج با حضور 202 بازیکن (108 پسر و 94 دختر) از 29 استان(30 تیم) در رده سنی 12 تا 15 سال در 3 جدول استاندارد، سریع و برق آسا از 1 تا 6 آذر 1397 در هیات شطرنج استان گیلان در شهر رشت برگزار گردید. که در پایان نفرات برتر به صورت زیر مشخص شدند :

بخش استاندارد پسران :

1- امیر محمد آزادی از البرز  با 7.5 امتیاز

2- آبتین عطاخان از قزوین با 7.5 امتیاز

3- آراد نظری از گیلان با 7 امتیاز

بخش استاندارد دختران :

1- آناهیتا زاهدی فر از تهران با 7.5 امتیاز

2- پروا بهزاد نظیف از گیلان با 7.5 امتیاز

3- صبا جلالی از مازندران با 7 امتیاز

بخش سریع پسران :

1- ماهان رمضانی از گیلان با 7 امتیاز

2- حامد بهروزی مقدم از کرمان با 6 امتیاز

3- پرویز خزایی از خراسان رضوی با 6 امتیاز

بخش سریع دختران :

1- آناهیتا زاهدی فر از تهران با 6.5 امتیاز

2- ژینا پاکطینت از گیلان با 6 امتیاز

3- پریما جلالی از مازندران با 6 امتیاز

بخش برق آسا پسران :

1- آبتین عطاخان از قزوین با 8 امتیاز

2- ماهان رمضانی از گیلان  با 7.5 امتیاز

3- امیر محمد آزادی از البرز با 7.5 امتیاز

بخش برق آسا دختران :

1- آناهیتا زاهدی فر  از تهران با 8 امتیاز

2- پروا بهزاد نظیف از گیلان با 7.5 امتیاز

3- نیکتا نادرنیا از گیلان با 7 امتیاز

در بخش تیمی پسران (مجموع امتیاز 3 بخش استاندارد، سریع، برق آسا) :

1-گیلان با 77 امتیاز

2- البرز با 67 امتیاز

3- قزوین با 63 امتیاز

در بخش تیمی دختران (مجموع امتیاز 3 بخش استاندارد، سریع، برق آسا) :

1- تهران با 75.5 امتیاز

2- گیلان با 74.5 امتیاز

3- خراسان رضوی با 63.5 امتیاز

مجموع مقام تیم ها (استان ها) :

1- گیلان با 151.5 امتیاز

2- خراسان رضوی با 125.5 امتیاز

3- تهران با 123.5 امتیاز

4- البرز با 117.5 امتیاز

5- همدان با 116 امتیاز

6- فارس با 110.5 امتیاز

7- بوشهر با 109 امتیاز و پوئن شکنی 195

8- اصفهان با 109 امتیاز و پوئن شکنی 189

9- گلستان با 107 امتیاز

10- مرکزی با 105.5 امتیاز

11- کرمان با 100.5 امتیاز

12- کردستان با 99.5 امتیاز

13- توابع تهران با 96 امتیاز

14- قزوین با 93.5 امتیاز

15- آذربایجان غربی با 91 امتیاز

16- هرمزگان با 85.5 امتیاز

17- اردبیل با 82.5 امتیاز

18- خراسان شمالی با 73.5 امتیاز

19- خراسان جنوبی با 72 امتیاز

20- مازندران با 62 امتیاز

21- چهارمحال و بختیاری با 52.5 امتیاز

22- یزد با 50.5 امتیاز

23- سیستان و بلوچستان با 48 امتیاز

24- خوزستان با 44 امتیاز

25- زنجان با 42.5 امتیاز

26- کرمانشاه با 36 امتیاز

27- سمنان با 22 امتیاز

28- قم با 17.5 امتیاز

29- آذربایجان شرقی با 7.5 امتیاز

30- کهکیلویه و بویر احمد با 3 امتیاز


استان های مدال آور 

ردیف

استان

مدال ها

1

تهران

3 طلا

2

گیلان

1 طلا-4 نقره-2 برنز

3

قزوین

1 طلا 1 نقره

4

البرز

1 طلا 1 برنز

5

کرمان

1 نقره

6

مازندران

2 برنز

7

خراسان رضوی

1 برنز

 

 14 نفر منتخب پسران :

1-امیر محمد آزادی از البرز

2-آبتین عطاخان از قزوین

3-آراد نظری از گیلان

4- آرین برادران تمدن از گیلان

5- مانی جاهدی از گیلان

6- ماهان رمضانی از گیلان

7- پرویز خزایی از خراسان رضوی

8- حسین رستمی از زنجان

9-ماهان بانشی از فارس

10-امیر رضا خطیبی از اصفهان

11-علیرضا بساق زاده از خوزستان

12-امید خالدی از البرز

13-حامد بهروزی مقدم از کرمان

14- سبحان زحمتی از خراسان رضوی

 

14 نفر منتخب دختران :

1-آناهیتا زاهدی فر از تهران

2-پروا بهزاد نظیف از گیلان

3-صبا جلالی از مازندران

4-زهرا حیدری از تهران

5-پریما جلالی از مازندران

6- ژینا پاکطینت از گیلان

7- نیکتا نادرنیا از گیلان

8- نیکو عباسپور از تهران

9- سیده ملیحه احمدی از خراسان شمالی

10- پارمیس وطن از فارس

11- سحر معصومی از گیلان

12- سیده هستی سیدی حلاج از خراسان رضوی

13- نشمیل کلوندی از همدان

14- مطهره تالانه  از هرمزگان

 

 سایت نتایج مسابقات استاندارد

سایت نتایج مسابقات سریع

سایت نتایج مسابقات برق آسا

تصاویر 

دسته بندی : اخبار داخلي
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین محصولات فروشگاه