ورود به سایت

قهرمانی زنان جهان

در تاریخ : 17.08.97
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 432
چاپ مطلب
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت

مسابقات قهرمانی زنان جهان از 3 تا 23 نوامبر 2018 در خانتی مانسیسک روسیه برگزار می شود. 64 بازیکن به صورت حذفی با یکدیگر روبرو خواهند شد. بین دو بازیکن 2 بازی استاندارد (به غیر از فینال که 4 بازی است) با زمان 90 دقیقه برای 40 حرکت + 30 ثانیه زمان اضافی برای هر حرکت برگزار می شود که در صورت تساوی 2 بازی سریع با زمان 25 دقیقه + 10 ثانیه و در صورت تساوی مجدد 2 بازی با زمان 10 دقیقه + 10 ثانیه و در صورت تساوی مجدد 2 بازی با زمان 5 دقیقه + 3 ثانیه و در نهایت یک بازی مرگ ناگهانی انجام خواهد گرفت. مجموع جوایز 450000 دلار است که برنده 60000 دلار خواهد گرفت.

از کشورمان استاد بین المللی بانوان مبینا علی نسب در این مسابقات حضور دارد. نائب رئیس بانوان استاد بزرگ شادی پریدر همراه وی هستند. و استاد فیده بانوان داور بین المللی شهره بیات قضاوت می کنند. 

سایت مسابقات

فهرست اسامی بازیکنان

قرعه کشی و نتایج

دانلود بازیهادانلود مستقیم

سایت پخش زنده / سایت پخش زنده Chess24

تصاویر مسابقات

مبینا علی نسب
استاد فیده شهره بیات(داور بین المللی حاضر در مسابقات)- مبینا علی نسب- استاد بزرگ بانوان شادی پریدر (نائب رئیس بانوان فدراسیون)
Paehtz Elisabeth
(GER)
1.5-0.5
 Alinasab Mobina
(IRI)

 

 Socko Monika (POL) 2-0  Alinasab Mobina (IRI)


مبینا علی نسب در مرحله اول و دوم بر حریفان نیرومند خود پیروز شد. و به مرحله سوم راه یافت. مبینا در مرحله سوم با وجود شایستگی با نتیجه 1.5 بر 0.5 از قهرمان اسبق جهان شکست خورد. 

 Alinasab Mobina (IRI) ½-1.5  Muzychuk Mariya (UKR)

دسته بندی : اخبار خارجي
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین محصولات فروشگاه