ورود به سایت

» » قهرمانی 2018 جوانان آسیا: چیانگ مای تایلند

قهرمانی 2018 جوانان آسیا: چیانگ مای تایلند

در تاریخ : 17.01.97
توسط : BehMeh
نظرات : 0
بازدیدها : 310
چاپ مطلب
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت

 

در پایان دور ششم رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در چیانگ مای تایلند نمایندگان کشورمان در رده های سنی مختلف به نتایج زیر دست پیدا کردند:

 

 

 

رده سنی زیر 18 سال (بخش آزاد): آریا امیدی با تساوی در دور ششم، با کسب 4.5 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و در دور هفتم بر روی میز 2 به مصاف استاد فیده هندی با درجه 2232 خواهد رفت.

 

 

 

رده سنی زیر 18 سال (دختران): در دور ششم وصال حامدی نیا با غلبه بر طناز ازلی 5 امتیازی و صدرنشین جدول شد و طناز ازلی با 4 امتیاز به جایگاه نهم جدول سقوط کرد. حامدی نیا فردا بر روی میز یک رقابتها با نماینده چین با ریتینگ 1987 روبرو میشود و ازلی بر روی میز دو با نماینده قدرتمند هند با درجه 2333 روبرو خواهد شد.

 

 

 

رده سنی زیر 16 سال (بخش آزاد): آرمان حاکمی با قبول شکست در دور ششم 4 امتیازی ماند و هم اکنون در جایگاه پنجم جدول قرار دارد، او در دور بعد بر روی میز 5 با نماینده قرقیزستان با ریتینگ 2147 روبرو خواهد شد.

 

 

 

رده سنی زیر 16 سال (دختران): آنوشا مهدیان با باخت دور ششم خود 4 امتیازی ماند و به رده ششم جدول سقوط کرد و فردا بر روی میز 3 به مصاف نماینده امارات با ریتینگ 1805 خواهد رفت. دیگر نماینده کشورمان در این رده سنی، مهدیس مهدوی با پیروزی در دور ششم 4 امتیازی شد و در جای هشتم جدول قرار گرفت، وی در دور بعد بر روی میز 4 با نماینده هندی با ریتینگ 1943 دیدار میکند.

 

 

 

رده سنی زیر 14 سال (بخش آزاد): پارسا خالصی با کسب تساوی در دور ششم 4.5 امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت. ماهان رمضانی هم با کسب پیروزی 4 امتیازی شد و به رده 12 جدول صعود کرد. این دو بازیکن فردا به ترتیب به مصاف نمایندگان امارات (1976) و چین (1891) خواهند رفت.

 

 

 

رده سنی زیر 14 سال (دختران): پروا بهزاد نظیف با پیروزی در دور ششم 4.5 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول قرار گرفت. او فردا روی میز 2 به مصاف نماینده قزاقستان با ریتینگ 1982 خواهد رفت.

 

 

 

رده سنی زیر 12 سال (بخش آزاد): بردیا دانشور با پیروزی دور قبل خود با 5 امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد و فردا روی میز 2 با نماینده چین با ریتینگ 1587 رقابت میکند. امیرپارسا تواضح هم با کسب پیروزی 4 امتیازی شد و در دور بعد با نماینده چین با ریتینگ 1697 رقابت میکند.

 

 

 

رده سنی زیر 12 سال (دختران): سحر معصومی با سومین تساوی پیاپیش 3.5 امتیازی شد و در رتبه 18 جدول قرار گرفت؛ او فردا با بازیکن هندی با ریتینگ 1384 روبرو خواهد شد.

 

 

 

رده سنی زیر 10 سال (بخش آزاد): آرتین اشرف با تساوی در دور ششم 4.5 امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت؛ او  فردا روی میز 3 با نماینده چین با ریتینگ 1551 روبرو میشود. رضا مهدوی با کسب پیروزی 4 امتیازی شد و فردا با نماینده هند با ریتینگ 1414 رقابت میکند. آراد میار هم در این رده سنی با قبول شکست در دور ششم 3 امتیازی باقی ماند و فردا به مصاف نماینده کشور میزبان با ریتینگ 1210 خواهد رفت. همچنین سینا رضایی پور با تساوی دور قبل 3 امتیازی شد و فردا با نماینده ویتنام با ریتینگ 1315 دیدار میکند.

 

 

 

رده سنی زیر 10 سال (دختران): زهرا حمدالهی با تساوی دور قبل خود 4.5 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت. وی فردا روی میز 3 با نماینده چینی با ریتینگ 1527 روبرو خواهد شد.

 

 

 

رده سنی زیر 8 سال (بخش آزاد): امیرحسام جلالوند با پیروزی خود 5 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و فردا روی میز یک رقابتها به مصاف نماینده بدون ریتینگ چینی میرود.

 

 

 

رده سنی زیر 8 سال (دختران): عسل ابراهیمی رشتی با پیروزی خود 4 امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفت. عسل فردا به مصاف نماینده هند با ریتینگ 1022 خواهد رفت.

 

 

 

این مسابقات فردا با برگزاری دور هفتم خود پیگیری میشود.

 

 

 

تیم ملی جوانان ایران با 19 نماینده در این رقابتها شرکت کرده است.

 

این مسابقات از روز 31 مارس لغایت 10 آپریل در شهر چیانگ مای تایلند ادامه خواهد داشت.

 

 

سایت رسمی مسابقات: https://asianyouthchess2018.com/

 

 

لینک نتایج مسابقات در چس ریزالتز: 

http://chess-results.com/tnr343043.aspx?lan=1&art=25&fedb=IRI&turdet=YES&flag=30

 

 

 

دسته بندی : اخبار خارجي
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
پیغام کوتاه  

admin
admin
امروز ، 13:19:55

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...همراه اول
PHANTOM

first قهرمانی استان مازندران با قهرمانی آرمین خواجوی (2184) با کسب 7/5 امتیاز به پایان رسید.
میلاد سالار (2074) با پوئن شکنی کمتر دوم شد و کیان مشمولی (2191) و محمدرضا فیروزجا (2082) برادر استاد بین المللی علیرضا فیروزجا با 7 امتیاز در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
این رویداد با مشارکت بیش از 100 بازیکن و با حضور 5 عنوان دار بین المللی برگزار شد. اینجا
PHANTOM

Tik استاد بین المللی نیما جوان بخت مقتدرانه و با کسب تمامی 9 امتیاز ممکن قهرمان استان اصفهان شد. اینجا
PHANTOM

استاد فیده مهرداد صداقتی بخت نخست قهرمانی با درجه (2249) موفق شد در پایان مسابقات قهرمانی استان البرز در سال 96 با 7/5 امتیاز و پوئن شکنی بهتر برای نخستین بار به عنوان قهرمانی دست یابد. اینجا
PHANTOM

sun محمد امین مولایی (سمت چپ) نوجوان مازندرانی کشورمان با قهرمانی در رده زیر 18 سال غرب آسیا استاد بین المللی شد. پروفایل محمد امین مولایی
PHANTOM

Tik ماهان صابری در پی کسب عنوان قهرمانی زیر 14 سال غرب آسیا رسما استاد فیده ( FM ) شد.
اینجا
همچنین آرتمیس محجوب با کسب عنوان نایب قهرمانی بخش زیر 10 سال دختران این مسابقات به عنوان کاندید استادی بانوان ( WCM )دست یافت. اینجا
PHANTOM

eulogy نیوشا افشار در پی کسب عنوان نایب قهرمانی آماتورهای جهان در بخش دختران زیر 2000 رسما کاندید استادی بانوان (WCM) شد. پروفایل نیوشا افشار
admin

برای خرید محصولات فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس زیر بروید :
Link
برای خرید محصولات شطرنج (کتاب، برنامه های شطرنج، ساعت، صفحه و مهره و ...) می توانید به فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس shopboard.ir مراجعه نمایید.
مزایای فروشگاه : سفارش و خرید تمام محصولات شطرنجی - عضویت به عنوان بازاریاب و دریافت 3% از مبلغ فروش محصول - دریافت امتیاز و تخفیف فروش بر اساس تعداد سفارش محصول
@chessboardir کانال تلگرام
PHANTOM

scowl گمانه زنی ها به پایان رسید.
الشن مرادی دیگر رسما استاد بزرگ آمریکا است . اینجا
admin

bz در پایان مسابقات جام استاندارد دی ماه فدراسیون شطرنج بردیا گله داری با 7.5 امتیاز قهرمان شد. رحیم تعاونی با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم شد و محمد ایزدی با 7 امتیاز به مقام سوم دست یافت.

تنها عضو سایت می تواند پیام ارسال نماید
آخرین محصولات فروشگاه