ورود به سایت

» » قهرمانی 2018 جوانان آسیا: چیانگ مای تایلند

قهرمانی 2018 جوانان آسیا: چیانگ مای تایلند

در تاریخ : 16.01.97
توسط : BehMeh
نظرات : 0
بازدیدها : 334
چاپ مطلب
  • امتیاز منفی
  • +1
  • امتیاز مثبت

در پایان دور پنجم رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در چیانگ مای تایلند نمایندگان کشورمان در رده های سنی مختلف به نتایج زیر دست پیدا کردند:

رده سنی زیر 18 سال (بخش آزاد): آریا امیدی با کسب چهار امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و در دور ششم به مصاف استاد فیده هندی با ریتینگ 2366 خواهد رفت.

رده سنی زیر 18 سال (دختران): وصال حامدی نیا و طناز ازلی هردو با کسب 4 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و پنجم قرار دارند و در دور ششم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

رده سنی زیر 16 سال (بخش آزاد): آرمان حاکمی با چهار امتیاز رده دوم را تا بدینجا در اختیار دارد و در دور بعدی به مصاف نماینده هند با ریتینگ 2106 خواهد رفت.

رده سنی زیر 16 سال (دختران): آنوشا مهدیان با کسب چهار امتیاز در رده سوم قرار دارد و در دور ششم به مصاف نماینده ویتنام با ریتینگ 2128 میرود ضمن اینکه مهدیس مهدوی با 3 امتیاز در رده 14 جدول قرار دارد و در دور بعد با نماینده ویتنام با ریتینگ 1641 دیدار خواهد کرد.

رده سنی زیر 14 سال (بخش آزاد): پارسا خالصی یا 4 امتیاز در رده پنجم و ماهان رمضانی با 3 امتیاز در جایگاه 22 قرار دارند و در دور بعدی به ترتیب به مصاف نمایندگان ویتنام (ریتینگ 1955) و چین (ریتینگ 1476) خواهند رفت.

رده سنی زیر 14 سال (دختران): پروا بهزاد نظیف با 3.5 امتیاز در رده نهم قرار دارد و در دور بعدی به مصاف نماینده مالزی با ریتینگ 1693 خواهد رفت.

رده سنی زیر 12 سال (بخش آزاد): بردیا دانشور با 4 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و در دور بعدی به مصاف نماینده فیلیپین با ریتینگ 1648 خواهد رفت ضمن اینکه امیرپارسا تواضح با 3 امتیاز در رده بیستم قرار دارد و در دور بعد با نماینده بدون ریتینگ چین رقابت میکند.

رده سنی زیر 12 سال (دختران): سحر معصومی با کسب 3 امتیاز در رده نوزدهم است و در دور بعد به مصاف رقیبی از مالزی با ریتینگ 1389 خواهد رفت.

رده سنی زیر 10 سال (بخش آزاد): آرتین اشرف با 4 امتیاز در رده هفتم، آراد میار و رضا مهدوی با 3 امتیاز به ترتیب در رده های 21 و 25 و سینا رضایی پور با 2.5 امتیاز در رده 35 قرار دارند و در دور بعدی به ترتیب به مصاف نمایندگان چین (1546)، هند (1596)، هند (1384) و چین (1078) خواهند رفت.

رده سنی زیر 10 سال (دختران): زهرا حمدالهی با 4 امتیاز در رده ششم قرار دارد و در دور بعد به مصاف نماینده قزاقستان با ریتینگ 1364 میرود.

رده سنی زیر 8 سال (بخش آزاد): امیرحسام جلالوند با 4 امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد و در دور ششم با نماینده بدون ریتینگ کشور ویتنام مصاف خواهد کرد.

رده سنی زیر 8 سال (دختران): عسل ابراهیمی رشتی با 3 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و در دور ششم نماینده بدون ریتینگ ویتنام را پیش رو خواهد داشت.

 

این مسابقات هم اکنون با برگزاری دور ششم در حال پیگیریست.

 

تیم ملی جوانان ایران با 19 نماینده در این رقابتها شرکت کرده است.

این مسابقات از رور 31 مارس لغایت 10 آپریل در شهر چیانگ مای تایلند ادامه خواهد داشت.

 

 

سایت رسمی مسابقات: https://asianyouthchess2018.com/

 

 

لینک نتایج مسابقات: http://chess-results.com/tnr343040.aspx?lan=1&art=25&fedb=IRI&fed=IRI&turdet=YES&flag=30

 

تصاویر دور ششم در گالری عکس این مطلب موجود میباشد.


دسته بندی : اخبار خارجي
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
پیغام کوتاه  

admin
admin
امروز ، 13:19:55

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...همراه اول
PHANTOM

first قهرمانی استان مازندران با قهرمانی آرمین خواجوی (2184) با کسب 7/5 امتیاز به پایان رسید.
میلاد سالار (2074) با پوئن شکنی کمتر دوم شد و کیان مشمولی (2191) و محمدرضا فیروزجا (2082) برادر استاد بین المللی علیرضا فیروزجا با 7 امتیاز در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
این رویداد با مشارکت بیش از 100 بازیکن و با حضور 5 عنوان دار بین المللی برگزار شد. اینجا
PHANTOM

Tik استاد بین المللی نیما جوان بخت مقتدرانه و با کسب تمامی 9 امتیاز ممکن قهرمان استان اصفهان شد. اینجا
PHANTOM

استاد فیده مهرداد صداقتی بخت نخست قهرمانی با درجه (2249) موفق شد در پایان مسابقات قهرمانی استان البرز در سال 96 با 7/5 امتیاز و پوئن شکنی بهتر برای نخستین بار به عنوان قهرمانی دست یابد. اینجا
PHANTOM

sun محمد امین مولایی (سمت چپ) نوجوان مازندرانی کشورمان با قهرمانی در رده زیر 18 سال غرب آسیا استاد بین المللی شد. پروفایل محمد امین مولایی
PHANTOM

Tik ماهان صابری در پی کسب عنوان قهرمانی زیر 14 سال غرب آسیا رسما استاد فیده ( FM ) شد.
اینجا
همچنین آرتمیس محجوب با کسب عنوان نایب قهرمانی بخش زیر 10 سال دختران این مسابقات به عنوان کاندید استادی بانوان ( WCM )دست یافت. اینجا
PHANTOM

eulogy نیوشا افشار در پی کسب عنوان نایب قهرمانی آماتورهای جهان در بخش دختران زیر 2000 رسما کاندید استادی بانوان (WCM) شد. پروفایل نیوشا افشار
admin

برای خرید محصولات فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس زیر بروید :
Link
برای خرید محصولات شطرنج (کتاب، برنامه های شطرنج، ساعت، صفحه و مهره و ...) می توانید به فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس shopboard.ir مراجعه نمایید.
مزایای فروشگاه : سفارش و خرید تمام محصولات شطرنجی - عضویت به عنوان بازاریاب و دریافت 3% از مبلغ فروش محصول - دریافت امتیاز و تخفیف فروش بر اساس تعداد سفارش محصول
@chessboardir کانال تلگرام
PHANTOM

scowl گمانه زنی ها به پایان رسید.
الشن مرادی دیگر رسما استاد بزرگ آمریکا است . اینجا
admin

bz در پایان مسابقات جام استاندارد دی ماه فدراسیون شطرنج بردیا گله داری با 7.5 امتیاز قهرمان شد. رحیم تعاونی با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم شد و محمد ایزدی با 7 امتیاز به مقام سوم دست یافت.

تنها عضو سایت می تواند پیام ارسال نماید
آخرین محصولات فروشگاه