ورود به سایت

» » شهرداری تهران قهرمان مسابقات شطرنج کلانشهرهای کشور شد

شهرداری تهران قهرمان مسابقات شطرنج کلانشهرهای کشور شد

در تاریخ : 11.08.96
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 460
چاپ مطلب
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت

ششمین دوره رقابت‌های شطرنج کلان شهرهای کشور در تهران با حضور 7 تیم در رده آقایان شامل تیم های تهران، رشت، تبریز، قم، اهواز، مشهد،اصفهان و 4 تیم در رده بانوان شامل تیم های تهران، تبریز، مشهد و اهواز برگزار گردید که در دو جدول مجزا بصورت دوره ای با هم رقابت نمودند و در پایان تیم تهران قهرمان این مسابقات شد.

در مراسم اختتامیه نوید رضا خدیوی مدیر کل رفاه ، ضمن خیر مقدم به حاضرین و تشکر از زحمات کمیته اجرایی برگزاری این مسابقات، جناب کاشفی سرپرست مسابقات اقای جلالی و حق پرست و سرمربی تیم شهرداری شمس اله سرخیل افزودند اداره کل رفاه مجری ورزش کارکنان شهرداری تهران تمامی تلاش خود را به کار بست تا با بهره گیری از تجارب گذشته برگزاری مسابقات ورزشی کلان شهرها و با کمک فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران ، این مسابقات با بهترین و مطلوب ترین شرایط برگزار گردد.

در ادامه برگزاری این مراسم پهلوان زاده ریاست فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی با تمجید فراوان از عملکرد شهرداری تهران در حوزه ورزش گفت حضور و حمایت همه جانبه شهرداری تهران بخصوص اداره کل رفاه از ورزشکاران، نقطه عطفی برای همکاری های همه جانبه فدراسیون ها با سازمانها می باشد.
جناب کاشفی سرپرست مسابقات نیز گزارشی از چگونگی برگزاری مسابقات و قهرمانی تیم شهرداری در لتونی و ادامه همکاری با جناب سرخیل مسئول شطرنج کارگری جهت اعزام تیم ها به مسابقات خارجی بیان کردند.
بر اساس این گزارش در پایان این دوره از مسابقات در رده آقایان تیم شطرنج شهرداری تهران مقام اول تیمی و تیم های شطرنج تبریز و رشت مقام های دوم و سوم را کسب نمودند همچنین در رده بانوان تیم شطرنج تهران مقام اول تیمی و تیم های شطرنج تبریز و مشهد مقدس مقام های دوم و سوم را از آن خود نمودند.

همچنین در بخش آقایان محمد صادق محمودی از تهران قهرمان میز یک، رحیم تعاونی از تهران قهرمان میز دو ، علی زهتاب از تبریز قهرمان میز سه و بهروز باقری از تهران قهرمان میز چهار شدند و در بخش بانوان فریبا ایلکا از تهران قهرمان میز یک ، هدیش حبیبیان از تهران قهرمان میز دو ، فاطمه شریف نیا از تهران قهرمان میز سه و سمانه بهاری از تبریز قهرمان میز چهار گردیدند.

 

در بخش برق آسا محمد صادق محمودی و فریبا ایلیکا هر دو از تهران قهرمان این مسابقات در بخش آقایان و بانوان شدند.
سرداوری مسابقات در بخش سریع را آقای شمس اله سرخیل داور و مربی و مسئول شطرنج کارگران کشور برعهده داشتند و در بخش برق اسا خانم خاطره عزیزی سرداور مسابقات بودند. داوران اقایان بهنام فرد بهبهانی، حسین سرخیل،محمد صباحی،نیما نادر محمد و خانم ها مریم غفاری،نسترن ابریشم کار ،فرزانه احمدی و اقای کنعان اذر نظارت فنی مسابقات را برعهده داشتند.

به تمام میزهای اول تا سوم مدال و حکم و به قهرمان تیم ها مدال، حکم و جام ورزشی اعطا شد.

مسئولیت فنی مسابقات برعهده شمس اله سرخیل و سرپرست فنی آقای مهدی حق پرست بودند.

از زحمات اقای یاراحمدی مسول تربیت بدنی و امین جلالی معاونت اجرایی تربیت بدنی رفاه شهرداری جناب کاشفی سرپرست مسابقات و اقای حق پرست،  سرپرست فنی بابت همکاری صمیمانه تشکر و قدردانی مینمایم.

 

سایت نتایج تیمی مردان

سایت نتایج تیمی بانوان

سایت نتایج انفرادی

شهرداری تهران قهرمان مسابقات شطرنج کلانشهرهای کشور شد

با تشکر از شمس الله سرخیل برای ارسال گزارش و تصاویر


دسته بندی : اخبار داخلي
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
پیغام کوتاه  

admin
admin
امروز ، 13:19:55

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...همراه اول
PHANTOM

first قهرمانی استان مازندران با قهرمانی آرمین خواجوی (2184) با کسب 7/5 امتیاز به پایان رسید.
میلاد سالار (2074) با پوئن شکنی کمتر دوم شد و کیان مشمولی (2191) و محمدرضا فیروزجا (2082) برادر استاد بین المللی علیرضا فیروزجا با 7 امتیاز در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
این رویداد با مشارکت بیش از 100 بازیکن و با حضور 5 عنوان دار بین المللی برگزار شد. اینجا
PHANTOM

Tik استاد بین المللی نیما جوان بخت مقتدرانه و با کسب تمامی 9 امتیاز ممکن قهرمان استان اصفهان شد. اینجا
PHANTOM

استاد فیده مهرداد صداقتی بخت نخست قهرمانی با درجه (2249) موفق شد در پایان مسابقات قهرمانی استان البرز در سال 96 با 7/5 امتیاز و پوئن شکنی بهتر برای نخستین بار به عنوان قهرمانی دست یابد. اینجا
PHANTOM

sun محمد امین مولایی (سمت چپ) نوجوان مازندرانی کشورمان با قهرمانی در رده زیر 18 سال غرب آسیا استاد بین المللی شد. پروفایل محمد امین مولایی
PHANTOM

Tik ماهان صابری در پی کسب عنوان قهرمانی زیر 14 سال غرب آسیا رسما استاد فیده ( FM ) شد.
اینجا
همچنین آرتمیس محجوب با کسب عنوان نایب قهرمانی بخش زیر 10 سال دختران این مسابقات به عنوان کاندید استادی بانوان ( WCM )دست یافت. اینجا
PHANTOM

eulogy نیوشا افشار در پی کسب عنوان نایب قهرمانی آماتورهای جهان در بخش دختران زیر 2000 رسما کاندید استادی بانوان (WCM) شد. پروفایل نیوشا افشار
admin

برای خرید محصولات فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس زیر بروید :
Link
برای خرید محصولات شطرنج (کتاب، برنامه های شطرنج، ساعت، صفحه و مهره و ...) می توانید به فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس shopboard.ir مراجعه نمایید.
مزایای فروشگاه : سفارش و خرید تمام محصولات شطرنجی - عضویت به عنوان بازاریاب و دریافت 3% از مبلغ فروش محصول - دریافت امتیاز و تخفیف فروش بر اساس تعداد سفارش محصول
@chessboardir کانال تلگرام
PHANTOM

scowl گمانه زنی ها به پایان رسید.
الشن مرادی دیگر رسما استاد بزرگ آمریکا است . اینجا
admin

bz در پایان مسابقات جام استاندارد دی ماه فدراسیون شطرنج بردیا گله داری با 7.5 امتیاز قهرمان شد. رحیم تعاونی با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم شد و محمد ایزدی با 7 امتیاز به مقام سوم دست یافت.

تنها عضو سایت می تواند پیام ارسال نماید
آخرین محصولات فروشگاه