ورود به سایت

» » » مصاحبه با سارا سادات خادم الشریعه در سایت برنامه نود

مصاحبه با سارا سادات خادم الشریعه در سایت برنامه نود

در تاریخ : 09.11.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3878
چاپ مطلب
  • امتیاز منفی
  • +1
  • امتیاز مثبت

سارا سادات خادم‌الشریعه ستاره شطرنج بانوان ایران در گفت‌وگو با سایت نود درباره مسائل مختلف صحبت کرد. به گزارش وب سایت نود، صحبت های خادم الشریعه را در ادامه بخوانید:

*خانم خادم الشریعه لطفاً خودتان را معرفی کنید؟

ساراسادات خادم الشریعه هستم. ۱۹ سال سن دارم و استاد بزرگ بانوان، استاد بین المللی آقایان وعضو تیم ملی شطرنج ایران هستم.

*برنامه ۹۰ را می بینید؟ اصلا فوتبالی هستید؟

خیلی کم برنامه ۹۰ را می بینم ولی تا جایی که بتوانم نتایج فوتبال را دنبال می کنم. بیشترین تیمی هم که پیگیرش هستم بازی های تیم بایرن مونیخ است چون پدرم خیلی به این تیم علاقه دارد و هر زمان بازی ها را نگاه می کند من هم کنارش هستم. در بین تیم های ایرانی هم طرفدار پرسپولیس هستم و بیشتر وقتها بازی هایش را می بینم.

*فکر می کنید اگر شطرنج باز نمی شدید چه رشته ورزشی را دنبال می کردید و اینکه در حال حاظر به جز شطرنج به رشته دیگری هم علاقه مند هستید؟

به تنیس خیلی علاقه دارم و اگر شطرنج نبود حتماً تنیس را انتخاب می کردم.

*در مسابقه اخیر قهرمانی جهان در بخش سریع و برق آسا که در کشور قطر برگزار شد، بهترین عملکرد را داشتید و توانستید تا یک قدمی مدال در بخش سریع پیش روی کنید. در خصوص این تورنمنت توضیح می دهید؟

قبل از این مسابقات انتظار اینکه حتی به مدال نزدیک بشوم را هم نداشتم چون اولین بار بود که می خواستم در مسابقه ای در این سطح و با این کلاس زمانی شرکت کنم. معیارم برای شرکت در این مسابقه بیشتر کسب تجربه بود تا اینکه بخواهم به مقام خوبی برسم اما خوشبختانه در بخش سریع خیلی بهتر ا