ورود به سایت

دی وی دی Book 2013

در تاریخ : 25.06.92
توسط : admin
نظرات : 1
بازدیدها : 5198
چاپ مطلب
 • امتیاز منفی
 • 0
 • امتیاز مثبت

در این DVD که با عنوان Book 2013 می باشد  Opening Encyclopedia 2013  ، Fritz Powerbook 2013 و Book Engines که از بازیهای موتورهای شطرنج در سایت Play chess تهیه شده قرار گرفته است. داخل برنامه Chessbase reader 2013 نیز هست. طریقه استفاده از برنامه به صورت فارسی قرار دارد. 

توجه : نصب آسان با وجود اتوران ساده ، راهنمای فارسی جداگانه ، پشتیبانی با پاسخگویی به سوالات شما از طریق سایت، ایمیل یا موبایل از ویژگیهای دی وی دیهای فروخته شده توسط سایت صفحه شطرنج است. 

شرح محتویات دی وی دی : 

دایرةالمعارف شروع بازی سال 2013 سایت معروف www.Chessbase.com بطور کامل همه شروع بازیها را شامل می شود و آنها را بطور مطلوب و آموزشی ارائه داده است. تعدادی از متخصصان مشهوری که در تهیه این دایرة المعارف سهم داشته اند : آناند، آوروخ، کراسنکوف، کوزمینو ریبلی می باشند. این دی وی دی شامل بیش از 4.5 میلیون بازی و بررسی است. 

که بیش از هشتاد هزار تای آن تفسیر شده و دارای 728 تئوری ویژه از مجلات شطرنج سایت چس بیس می باشد. دارای بیش از 5200 تا از بررسیهای شروع بازی است. به همراه یک شروع بازی کامل  از تمام بازیها و بررسی هاست تا سریع و راحت شروع بازیها و ویژگی آماری آنها را ببینید.

       2- Powerbook 2013 با 21 میلیون پوزیسیون شروع بازی از  1.5 میلیون بازی سطح بالا قرار داده شده است.

3-Bookاز بازیهای موتورهای شطرنج که شامل بیش از 2 میلیون پوزیسیون تا 25 حرکت اول است.

  اگر شما برنامه فریتز یا چس بیس را ندارید برنامه Chessbase Reader 2013 که دارای امکانات مورد نیاز برای استفاده از دیتابیس و Book می باشد داخل دی وی دی قرار داده شده است. به همراه راهنمای فارسی برنامه 12 chessbase 

تصویر اتوران دی وی دی را در زیر می بینید :

 

دی وی دی Book 2013

 

برای تهیه این برنامه مبلغ 7000 تومان + 9000 تومان هزینه پست پیشتاز (شانزده هزار تومان ) را به یکی از روشهای زیر پرداخت نمایید:


1-از طریق فیش بانکیحساب 4243469047 بانک ملت به نام امیر افتخاری واریز نمایید. یا حساب 1-980675-800-901 بانک سامان شعبه جهانشهر کرج واریز نمایید.
2- انتقال توسط دستگاه خود پرداز: واريز وجه به كمك تمامي عابر بانكهاي عضو شتاب به شماره كارت 6219861031816878 بانک سامان به نام امیر افتخاری 
توجه : برای چند سفارش یک هزینه پست پرداخت نمایید.
بعد از واریز وجه مشخصات خود را در اینجا (http://chessboard.ir/formfa/view.php?id=19548)نوشته (خودتان به فارسی در کادر تایپ کنید اگر نتوانستید تماس بگیرید) و بر روی ارسال کلیک کنید.بعد از ارسال مشخصاتتان سفارش شما یک روز بعد با پست پیشتاز فرستاده می شود.
3- پرداخت با درگاههای پرداخت آنلاین پارس پال http://chessboard.ir/Onlinpay/Payment.php یا زرین پال 

 

لیست اقلام فروشی سایت صفحه شطرنج

chessboardir@yahoo.com ایمیل مدیر سایت
شماره تماس : 09123681837
در صورت ارسال کامل مشخصات و پیش نیامدن مشکلات احتمالی، بسته ظرف معمولا 3 روز (بعد از پست )به دست شما خواهد رسید.
 
نکات - بعد از واریز وجه برای تسریع در پست و اطمینان از رسیدن فرم و درخواست شما  از طریق پیامک به شماره 09123681837  مدیر سایت (admin) را مطلع نمایید. - سعی کنید مشخصاتتان را به زبان فارسی وارد نمایید. - در صورت ارسال ناقص مشخصات ، سفارش به آدرس شما ارسال می شود ولی مدیر سایت مسئول نرسیدن بسته شما نمی باشد پس حتما مشخصات ذکر شده را کامل وارد کنید و شماره تماس خود را قرار دهید تا در صورت نیاز با شما تماس گرفته شود - در واریز وجه دقت کنید و مبلغ واریزی و فیش رسید را تا رسیدن بسته به دستتان نگهداری نمایید.در صورت کم بودن مبلغ واریز شده بسته ارسال نخواهد شد. - برای اطمینان از پست شدن و رهگیری سفارش پستی خود شماره مرسوله از طرف مدیریت سایت صفحه شطرنج به موبایل یا ایمیل شما فرستاده می شود که شما می توانید آن شماره را در فیلد خالی سایت tntsearch.post.ir وارد کنید و از زمان رسیدن مرسوله به شهر خود آگاهی یابید. - اگر تا 5 روز بسته به دستتان نرسید با شماره ذکر شده تماس بگیرید(شماره تماس : 09123681837 امیر افتخاری) 

سایت پست ایران 
سیستم رهگیری مرسولات پیشتاز

 

پرداخت اینترنتی از طریق بانک سامان(اگر کارت شما برای سامان است)

پرداخت اینترنتی از طریق بانک ملی ( اگر کارت شما برای ملی است)

پرداخت اینترنتی از طریق بانک ملت (اگر کارت شما برای ملت است)

پرداخت اینترنتی از طریق بانک تجارت (اگر کارت شما برای تجارت است)

پرداخت اینترنتی از طریق بانک پاسارگاد  (اگر کارت شما برای پاسارگاد است)

پرداخت اینترنتی از طریق بانک اقتصاد نوین (اگر کارت شما برای اقتصاد نوین است)

سایت سایر بانکها

 

دسته بندی : فروشگاه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظرات :
 1. ميهمان
  poryan  در تاریخ : 23/07/1392 - 22:17
  جناب افتخاری
  سپاس فراوان از بابت عرضه نرم افزارهای شطرنجی جدید و انجین هایی که از طریق لینک ها به اشتراک می گذارید.
  موفق و موید باشید


      1
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین محصولات فروشگاه