ورود به سایت

» » وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

در تاریخ : 11.02.92
توسط : admin2
نظرات : 0
بازدیدها : 5 492
چاپ مطلب
  • Like
  • 0

این مسابقات از 14 تا 30 آوریل در شهر زوگ کشور سوئیس برگزار شد. زمان بازیها 120 دقیقه برای 40 حرکت، 60 دقیقه برای 20 حرکت و 15 دقیقه برای بقیه بازی به اضافه 30 ثانیه زمان اضافی به ازای هر حرکت بود. در این تورنمنت 12 استاد به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند که اسامی آنها به شرح زیر است:

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

تیمور رجبوف (2793) از کشور آذربایجان

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

سرگئی کاریاکین (2786) از کشور روسیه

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

 فابیانو کاروانا (2772) از کشور ایتالیا

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

وسلین توپالوف (2771) از کشور بلغارستان

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

هیکارو ناکامورا (2767) از کشور آمریکا

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

شهریار ممدیاروف (2766) از کشور آذربایجان

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

الکساندر موروزویچ (2758) از کشور روسیه

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

پیتر لکو (2744) از کشور مجارستان

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

گاتا کامسکی (2741) از کشور آمریکا

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

روسلان پونوماریوف (2733) از کشور اوکراین

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

انیش جیری (2727) از کشور هلند

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

رستم قاسم جانوف (2709) از کشور ازبکستان

 

نتایج دور به دور:

Schedule and pairings

Round 01 – April 18 2013, 14:00h
Alexander Morozevich 2758
0-1
Rustam Kasimdzhanov 2709
Shakhriyar Mamedyarov 2766
½-½
Ruslan Ponomariov 2733
Fabiano Caruana 2772
0-1
Teimour Radjabov 2793
Sergey Karjakin 2786
½-½
Hikaru Nakamura 2767
Anish Giri 2727
½-½
Veselin Topalov 2771
Peter Leko 2744
½-½
Gata Kamsky 2741
Round 02 – April 19 2013, 14:00h
Rustam Kasimdzhanov 2709
0-1
Gata Kamsky 2741
Veselin Topalov 2771
0-1
Peter Leko 2744
Hikaru Nakamura 2767
½-½
Anish Giri 2727
Teimour Radjabov 2793
½-½
Sergey Karjakin 2786
Ruslan Ponomariov 2733
0-1
Fabiano Caruana 2772
Alexander Morozevich 2758
½-½
Shakhriyar Mamedyarov 2766
Round 03 – April 20 2013, 14:00h
Shakhriyar Mamedyarov 2766
½-½
Rustam Kasimdzhanov 2709
Fabiano Caruana 2772
½-½
Alexander Morozevich 2758
Sergey Karjakin 2786
½-½
Ruslan Ponomariov 2733
Anish Giri 2727
½-½
Teimour Radjabov 2793
Peter Leko 2744
½-½
Hikaru Nakamura 2767
Gata Kamsky 2741
½-½
Veselin Topalov 2771
Round 04 – April 21 2013, 14:00h
Rustam Kasimdzhanov 2709
½-½
Veselin Topalov 2771
Hikaru Nakamura 2767
½-½
Gata Kamsky 2741
Teimour Radjabov 2793
½-½
Peter Leko 2744
Ruslan Ponomariov 2733
½-½
Anish Giri 2727
Alexander Morozevich 2758
½-½
Sergey Karjakin 2786
Shakhriyar Mamedyarov 2766
½-½
Fabiano Caruana 2772
Round 05 – April 23 2013, 14:00h
Fabiano Caruana 2772
0-1
Rustam Kasimdzhanov 2709
Sergey Karjakin 2786
0-1
Shakhriyar Mamedyarov 2766
Anish Giri 2727
1-0
Alexander Morozevich 2758
Peter Leko 2744
½-½
Ruslan Ponomariov 2733
Gata Kamsky 2741
0-1
Teimour Radjabov 2793
Veselin Topalov 2771
0-1
Hikaru Nakamura 2767
Round 06 – April 24 2013, 14:00h
Rustam Kasimdzhanov 2709
1-0
Hikaru Nakamura 2767
Teimour Radjabov 2793
½-½
Veselin Topalov 2771
Ruslan Ponomariov 2733
0-1
Gata Kamsky 2741
Alexander Morozevich 2758
½-½
Peter Leko 2744
Shakhriyar Mamedyarov 2766
½-½
Anish Giri 2727
Fabiano Caruana 2772
½-½
Sergey Karjakin 2786
Round 07 – April 25 2013, 14:00h
Sergey Karjakin 2786
½-½
Rustam Kasimdzhanov 2709
Anish Giri 2727
½-½
Fabiano Caruana 2772
Peter Leko 2744
½-½
Shakhriyar Mamedyarov 2766
Gata Kamsky 2741
0-1
Alexander Morozevich 2758
Veselin Topalov 2771
½-½
Ruslan Ponomariov 2733
Hikaru Nakamura 2767
½-½
Teimour Radjabov 2793
Round 08 – April 26 2013, 14:00h
Rustam Kasimdzhanov
2709
½-½
Teimour Radjabov 2793
Ruslan Ponomariov
2733
½-½
Hikaru Nakamura 2767
Alexander Morozevich
2758
1-0
Veselin Topalov 2771
Shakhriyar Mamedyarov
2766
½-½
Gata Kamsky 2741
Fabiano Caruana
2772
½-½
Peter Leko 2744
Sergey Karjakin
2786
½-½
Anish Giri 2727
Round 09 – April 28 2013, 14:00h
Anish Giri 2727
½-½
Rustam Kasimdzhanov 2709
Peter Leko 2744
½-½
Sergey Karjakin 2786
Gata Kamsky 2741
1-0
Fabiano Caruana 2772
Veselin Topalov 2771
½-½
Shakhriyar Mamedyarov 2766
Hikaru Nakamura 2767
0-1
Alexander Morozevich 2758
Teimour Radjabov 2793
0-1
Ruslan Ponomariov 2733
Round 10 – April 29 2013, 14:00h
Rustam Kasimdzhanov 2709
½-½
Ruslan Ponomariov 2733
Alexander Morozevich 2758
0-1
Teimour Radjabov 2793
Shakhriyar Mamedyarov 2766
1-0
Hikaru Nakamura 2767
Fabiano Caruana 2772
1-0
Veselin Topalov 2771
Sergey Karjakin 2786
1-0
Gata Kamsky 2741
Anish Giri 2727
½-½
Peter Leko 2744
Round 11 – April 30 2013, 12:00h
Peter Leko 2744
½-½
Rustam Kasimdzhanov 2709
Gata Kamsky 2741
½-½
Anish Giri 2727
Veselin Topalov 2771
0-1
Sergey Karjakin 2786
Hikaru Nakamura 2767
½-½
Fabiano Caruana 2772
Teimour Radjabov 2793
½-½
Shakhriyar Mamedyarov 2766
Ruslan Ponomariov 2733
½-½
Alexander Morozevich 2758

رده بندی نهایی:

 

 

در نهایت وسلین توپالوف با شکست کاریاکین در دور آخر با کسب 8 امتیاز با اقتدار به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد و ناکامورا و پونوماریوف هر کدام با 6.5 و 6 امتیاز در رده دوم و سوم ایستادند.

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

 

وسلین توپالوف قهرمان مسابقات گرندپریکس فیده

 

سایت رسمی مسابقات

دریافت بازیها

 

دسته بندی : اخبار خارجي
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
پیغام کوتاه  

PHANTOM

first قهرمانی استان مازندران با قهرمانی آرمین خواجوی (2184) با کسب 7/5 امتیاز به پایان رسید.
میلاد سالار (2074) با پوئن شکنی کمتر دوم شد و کیان مشمولی (2191) و محمدرضا فیروزجا (2082) برادر استاد بین المللی علیرضا فیروزجا با 7 امتیاز در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
این رویداد با مشارکت بیش از 100 بازیکن و با حضور 5 عنوان دار بین المللی برگزار شد. اینجا
PHANTOM

Tik استاد بین المللی نیما جوان بخت مقتدرانه و با کسب تمامی 9 امتیاز ممکن قهرمان استان اصفهان شد. اینجا
PHANTOM

استاد فیده مهرداد صداقتی بخت نخست قهرمانی با درجه (2249) موفق شد در پایان مسابقات قهرمانی استان البرز در سال 96 با 7/5 امتیاز و پوئن شکنی بهتر برای نخستین بار به عنوان قهرمانی دست یابد. اینجا
PHANTOM

sun محمد امین مولایی (سمت چپ) نوجوان مازندرانی کشورمان با قهرمانی در رده زیر 18 سال غرب آسیا استاد بین المللی شد. پروفایل محمد امین مولایی
PHANTOM

Tik ماهان صابری در پی کسب عنوان قهرمانی زیر 14 سال غرب آسیا رسما استاد فیده ( FM ) شد.
اینجا
همچنین آرتمیس محجوب با کسب عنوان نایب قهرمانی بخش زیر 10 سال دختران این مسابقات به عنوان کاندید استادی بانوان ( WCM )دست یافت. اینجا
PHANTOM

eulogy نیوشا افشار در پی کسب عنوان نایب قهرمانی آماتورهای جهان در بخش دختران زیر 2000 رسما کاندید استادی بانوان (WCM) شد. پروفایل نیوشا افشار
admin

برای خرید محصولات فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس زیر بروید :
Link
برای خرید محصولات شطرنج (کتاب، برنامه های شطرنج، ساعت، صفحه و مهره و ...) می توانید به فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس shopboard.ir مراجعه نمایید.
مزایای فروشگاه : سفارش و خرید تمام محصولات شطرنجی - عضویت به عنوان بازاریاب و دریافت 3% از مبلغ فروش محصول - دریافت امتیاز و تخفیف فروش بر اساس تعداد سفارش محصول
@chessboardir کانال تلگرام
PHANTOM

scowl گمانه زنی ها به پایان رسید.
الشن مرادی دیگر رسما استاد بزرگ آمریکا است . اینجا
admin

bz در پایان مسابقات جام استاندارد دی ماه فدراسیون شطرنج بردیا گله داری با 7.5 امتیاز قهرمان شد. رحیم تعاونی با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم شد و محمد ایزدی با 7 امتیاز به مقام سوم دست یافت.
PHANTOM

eulogy دیروز در اخبار ساعت 17:15 شبکه یک سیما خبری مبنی بر آرزوی کودک معلول اصفهانی "صالح قربانی" برای بازی با استادبزرگ احسان قائم مقامی پخش شد. Link

تنها عضو سایت می تواند پیام ارسال نماید
آخرین محصولات فروشگاه