ورود به سایت

» » شماره های 1 تا 9 از مجموعه بازی قدرت دانیل کینگ منتشر شد

شماره های 1 تا 9 از مجموعه بازی قدرت دانیل کینگ منتشر شد

در تاریخ : 16.07.90
توسط : admin
نظرات : 3
بازدیدها : 9339
چاپ مطلب
 • امتیاز منفی
 • +24
 • امتیاز مثبت

 

شماره های 1 تا 9 از مجموعه بازی قدرت دانیل کینگ منتشر شد

 

 

شماره 1 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ با موضوع الگوهای مات است. در این مجموعه ماتهای نمونه ای و طرح و ترکیب های ماتی و چگونگی اجرای آن مثل طرح هدیه یونانی (قربانی فیل در h7) مورد بررسی قرار گرفته است.

شماره 2 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ شامل حدود 5 ساعت آموزش با موضوع حمله به شاه است. راه اندازی یک حمله موفق کار مدبرانه ای است که اغلب نیاز به کسب مهارت و پرورش خلاقیت دارد.

شماره 3 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ شامل حدود 6 ساعت آموزش با موضوع طوفان (یورش) پیاده ای است. در این قسمت روشهای حمله به شاه قلعه رفته با یورش پیاده ها و لحظه مناسب حمله به شاه حریف بررسی

 می شود.

شماره 4 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ شامل حدود 6 ساعت آموزش با موضوع شروع درست است. اکثر بازیکنان مشکلاتی در بازی کردن در شروع بازیها دارند. هر چقدر هم که قوی باشید باز باید مواظب حرکات شروع بازی خود باشید. در این قسمت با تجزیه و تحلیل و ارزیابی شروع بازی به شما در انتخاب حرکات درست کمک خواهد شد.

شماره 5 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ شامل بیش از 6 ساعت آموزش با موضوع پیاده ها است.

شما ممکن است بازیکن تاکتیکی و حمله ای خوبی باشید اما همیشه قادر به اعمال این مهارت ها در بازی هایتان نیستید.

 در این قسمت دانیل کینگ درباره ساختارهای پیاده ای (ضعیف و قوی) ، پیاده های منفرد، جزیره های پیاده ای، چگونگی ایجاد ضعف و محدود کردن پیاده ها، قدرت پیاده های مرکز و چیزهای دیگر بحث می کند.

این سخن فیلیدور را همیشه به یاد داشته باشید : پیاده ها روح بازی شطرنج هستند.

شماره 6 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ شامل 5 ساعت آموزش با موضوع پیاده ها، سوارها و طرح ها است. اگر شما می خواهید بازیکن خوبی شوید مهم است که شما درک خوبی از وضعیت در بازی ها داشته باشید. در این قسمت استاد بزرگ دانیل کینگ درباره 3 چیز اصلی بحث می کند : 

1- پیاده منفرد وزیر 2- پیاده های رونده مرکزی 3- تعویض یا عدم تعویض پیاده ها

شماره 7 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ با موضوع بهبود سوارها است. چرا مانور مهم است. در این مجموعه یاد خواهید گرفت مهره ای را که جایگاه بدی دارد شناسایی کنید و آن را بهبود بخشید.

شماره 8 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ با موضوع اسب ها و فیل ها است. در این مجموعه یاد خواهید گرفت که چگونه در وضعیت های مختلف با اسب ها و فیل ها بازی کنید و پیاده هایتان در این مواقع چه ساختاری باید داشته باشند.

شماره 9 از مجموعه آموزشهای بازی قدرت استاد بزرگ دانیل کینگ شامل 4 ساعت و 15 دقیقه آموزش با موضوع سوارهای سنگین در مقابل سوارهای سبک است. به عبارت دیگر وضعیت هایی مانند : وزیر مقابل رخ و سوار سبک، وزیر مقابل دو رخ یا رخ مقابل سوارهای سبک به همراه تبادل قربانیها می باشد. در این مجموعه شما آموزش خواهید دید که چطور در وضعیت های عدم توازن مهره ها بازی کنید.

دسته بندی : فروشگاه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظرات :
 1. ميهمان
  shatranjbaz  در تاریخ : 31/06/1390 - 22:53
  mer30 az in majmoeh


      1
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
 2. عضو سايت
  آفلاين mehdi.seidabadi  در تاریخ : 1/07/1390 - 20:57
  سلام درست که 24 آبان کرج مسابقات ریتید گذاشته با تشکر


      2
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت
 3. عضو سايت
  آفلاين masoudtalebi  در تاریخ : 2/07/1390 - 20:44
  aghay eftekhari mishavad as bazi kasparov ba laghra bishtar etela resani konid


      3
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
پیغام کوتاه  

admin
admin
امروز ، 13:19:55

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...همراه اول
PHANTOM

first قهرمانی استان مازندران با قهرمانی آرمین خواجوی (2184) با کسب 7/5 امتیاز به پایان رسید.
میلاد سالار (2074) با پوئن شکنی کمتر دوم شد و کیان مشمولی (2191) و محمدرضا فیروزجا (2082) برادر استاد بین المللی علیرضا فیروزجا با 7 امتیاز در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
این رویداد با مشارکت بیش از 100 بازیکن و با حضور 5 عنوان دار بین المللی برگزار شد. اینجا
PHANTOM

Tik استاد بین المللی نیما جوان بخت مقتدرانه و با کسب تمامی 9 امتیاز ممکن قهرمان استان اصفهان شد. اینجا
PHANTOM

استاد فیده مهرداد صداقتی بخت نخست قهرمانی با درجه (2249) موفق شد در پایان مسابقات قهرمانی استان البرز در سال 96 با 7/5 امتیاز و پوئن شکنی بهتر برای نخستین بار به عنوان قهرمانی دست یابد. اینجا
PHANTOM

sun محمد امین مولایی (سمت چپ) نوجوان مازندرانی کشورمان با قهرمانی در رده زیر 18 سال غرب آسیا استاد بین المللی شد. پروفایل محمد امین مولایی
PHANTOM

Tik ماهان صابری در پی کسب عنوان قهرمانی زیر 14 سال غرب آسیا رسما استاد فیده ( FM ) شد.
اینجا
همچنین آرتمیس محجوب با کسب عنوان نایب قهرمانی بخش زیر 10 سال دختران این مسابقات به عنوان کاندید استادی بانوان ( WCM )دست یافت. اینجا
PHANTOM

eulogy نیوشا افشار در پی کسب عنوان نایب قهرمانی آماتورهای جهان در بخش دختران زیر 2000 رسما کاندید استادی بانوان (WCM) شد. پروفایل نیوشا افشار
admin

برای خرید محصولات فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس زیر بروید :
Link
برای خرید محصولات شطرنج (کتاب، برنامه های شطرنج، ساعت، صفحه و مهره و ...) می توانید به فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس shopboard.ir مراجعه نمایید.
مزایای فروشگاه : سفارش و خرید تمام محصولات شطرنجی - عضویت به عنوان بازاریاب و دریافت 3% از مبلغ فروش محصول - دریافت امتیاز و تخفیف فروش بر اساس تعداد سفارش محصول
@chessboardir کانال تلگرام
PHANTOM

scowl گمانه زنی ها به پایان رسید.
الشن مرادی دیگر رسما استاد بزرگ آمریکا است . اینجا
admin

bz در پایان مسابقات جام استاندارد دی ماه فدراسیون شطرنج بردیا گله داری با 7.5 امتیاز قهرمان شد. رحیم تعاونی با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم شد و محمد ایزدی با 7 امتیاز به مقام سوم دست یافت.

تنها عضو سایت می تواند پیام ارسال نماید
آخرین محصولات فروشگاه