ورود به سایت

» » برگزاری مسابقه سیمولتانه قائم مقامی با 604 شطرنجباز در 19 بهمن

برگزاری مسابقه سیمولتانه قائم مقامی با 604 شطرنجباز در 19 بهمن

در تاریخ : 11.11.89
توسط : mehdi
نظرات : 0
بازدیدها : 6367
چاپ مطلب
  • امتیاز منفی
  • +18
  • امتیاز مثبت

 

رئيس فدراسيون شطرنج با اشاره به رقابت قائم مقامي با 604 شطرنج باز براي ثبت ركورد جديد در جهان گفت: در صورتي كه قائم مقامي موفق شود در زمان مشخص با 604 شطرنج باز به رقابت بپردازد نامش در كتاب گينس ثبت خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) و به نقل از پايگاه خبري ورزش ايران جعفركامبوزيا اظهار كرد: احسان قائم مقامي قهرمان حال حاضر کشورمان به مناسبت گراميداشت ايام دهه فجر روز 19 بهمن ماه در يک مسابقه همزمان با 604 نفر ديدار خواهد کرد تا رکورد جديدي در دنيا از خود برجاي بگذارد و نام خودر ا نيز در كتاب ركوردها گينس بر جاي گزارد.

وي تصريح كرد: در حال حاضر اين ركورد در دست يك شطرنجباز خارجي است و در صورتي كه احسان موفق به اين نبرد شود، ركورد اين مسابقه را از اين شطرنجباز گرفته و نام خود را به ثبت مي رساند.

رئيس فدراسيون شطرنج در رابطه با رقيبان قائم مقامي در اين مسابقه افزود: كساني كه با اين شطرنجباز رقابت مي كنند بايد جزو كساني باشند كه داراي رنكينگ بين‌المللي بوده و داراي يك سري شرايط ويژه باشند ضمن اينكه حريفان قائم مقامي از داخل و خارج كشور خواهند بود.

وي ادامه داد: اين مسابقه كه با حمايت مالي بانک انصار بزرگترين بانک خصوصي کشور برگزار خواهد شد، تلاشي براي شکست رکوردي به ظاهر دست نيافتني که هم اينک در اختيار استاد بزرگ آليک گرشون با 523 نفر است خواهد بود. پيش از آن استاد بزرگ مرتضي محجوب اين رکورد را با نبردي همزمان در برابر 500 نفر به نام خود ثبت کرده بود.

كامبوزيا در رابطه با ساير برنامه هاي اين فدراسيون براي دهه فجر افزود: مسابقات بين المللي دهه فجر امسال با حضور40 استاد بزرگ جهان در 6 اسفند ماه به ميزباني مشهد مقدس برگزار مي شود و مسابقات جام خزر نيز به ميزبان گيلان با شركت ساير شطرنجبازان قدرتمند جهان به منظور گراميداشت اين روزهاي عزيز انجام خواهد شد.


 سایت مسابقه 

 

alt 

دسته بندی : اخبار داخلي
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
پیغام کوتاه  

admin
admin
امروز ، 13:19:55

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...همراه اول
PHANTOM

first قهرمانی استان مازندران با قهرمانی آرمین خواجوی (2184) با کسب 7/5 امتیاز به پایان رسید.
میلاد سالار (2074) با پوئن شکنی کمتر دوم شد و کیان مشمولی (2191) و محمدرضا فیروزجا (2082) برادر استاد بین المللی علیرضا فیروزجا با 7 امتیاز در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
این رویداد با مشارکت بیش از 100 بازیکن و با حضور 5 عنوان دار بین المللی برگزار شد. اینجا
PHANTOM

Tik استاد بین المللی نیما جوان بخت مقتدرانه و با کسب تمامی 9 امتیاز ممکن قهرمان استان اصفهان شد. اینجا
PHANTOM

استاد فیده مهرداد صداقتی بخت نخست قهرمانی با درجه (2249) موفق شد در پایان مسابقات قهرمانی استان البرز در سال 96 با 7/5 امتیاز و پوئن شکنی بهتر برای نخستین بار به عنوان قهرمانی دست یابد. اینجا
PHANTOM

sun محمد امین مولایی (سمت چپ) نوجوان مازندرانی کشورمان با قهرمانی در رده زیر 18 سال غرب آسیا استاد بین المللی شد. پروفایل محمد امین مولایی
PHANTOM

Tik ماهان صابری در پی کسب عنوان قهرمانی زیر 14 سال غرب آسیا رسما استاد فیده ( FM ) شد.
اینجا
همچنین آرتمیس محجوب با کسب عنوان نایب قهرمانی بخش زیر 10 سال دختران این مسابقات به عنوان کاندید استادی بانوان ( WCM )دست یافت. اینجا
PHANTOM

eulogy نیوشا افشار در پی کسب عنوان نایب قهرمانی آماتورهای جهان در بخش دختران زیر 2000 رسما کاندید استادی بانوان (WCM) شد. پروفایل نیوشا افشار
admin

برای خرید محصولات فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس زیر بروید :
Link
برای خرید محصولات شطرنج (کتاب، برنامه های شطرنج، ساعت، صفحه و مهره و ...) می توانید به فروشگاه سایت صفحه شطرنج به آدرس shopboard.ir مراجعه نمایید.
مزایای فروشگاه : سفارش و خرید تمام محصولات شطرنجی - عضویت به عنوان بازاریاب و دریافت 3% از مبلغ فروش محصول - دریافت امتیاز و تخفیف فروش بر اساس تعداد سفارش محصول
@chessboardir کانال تلگرام
PHANTOM

scowl گمانه زنی ها به پایان رسید.
الشن مرادی دیگر رسما استاد بزرگ آمریکا است . اینجا
admin

bz در پایان مسابقات جام استاندارد دی ماه فدراسیون شطرنج بردیا گله داری با 7.5 امتیاز قهرمان شد. رحیم تعاونی با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم شد و محمد ایزدی با 7 امتیاز به مقام سوم دست یافت.

تنها عضو سایت می تواند پیام ارسال نماید
آخرین محصولات فروشگاه